W naszym zespole projektowym znalazły się aktywne kobiety, które swoją wiedzę i doświadczenie chcą przekazać innym kobietom i wspierać je w realizacji ich celów i marzeń.
Agnieszka Gajewska – Konsultantka, Trenerka, Coach w organizacjach, praktyk Analizy Transakcyjnej w trakcie nauki, Trenerka i Coach metody PCM, Laureatka Gazeli Biznesu 2015, 2016, 2017 w prowadzonych biznesach. Na sali szkoleniowej i w konsultingu od 2010 roku. Chętnie dzielę się swoja wiedzą i praktycznymi przykładami ze swojego bogatego życia zawodowego, mam ponad 15 letnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu spółkami oraz pracy liderskiej. Jestem mistrzynią stosowania teorii w działaniu. W swojej pracy stawiam na poszukiwanie nowych rozwiązań, rozwój i wiarę w klienta. Lubię inspirować do zmiany. Wiem, jak budować atmosferę zaufania i chęci doświadczania, wychodzenia poza utarte schematy. Specjalizuje się w szkoleniach oraz coachingu dla kadry menedżerskiej. Charyzmatyczna i dociekliwa z pasją wprowadzi uczestników w temat warsztatów. Ceniona za dobre serce, bystry rozum i fachowość. Wykształcenie wyższe techniczne zdobyłam na Politechnice Wrocławskiej. Wiedzę specjalistyczną uzupełniają studia podyplomowe z zakresu zarządzania: Menedżerskie Studium Podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Studia Podyplomowe Trener Biznesu w ramach studiów podyplomowych na WSB w Gorzowie Wielkopolskim. Dziś rozwijam się w nurcie Analizy Transakcyjnej w czteroletniej szkole „Praktyk Analizy Transakcyjnej w organizacjach”. Profil trenerki na Linkedin.
Katarzyna Zych – Od ponad 9 lat związana z obszarem komunikacji marketingowej i kompetencji miękkich. Działa zgodnie z przekonaniem, że obecnie nie wystarczy, kiedy marki opowiadają własną historię – liczy się to, w jaki sposób działają. Jako trener, zrealizowała ponad 12 000 h szkoleniowych 4 000 h doradczych. Pracuje zarówno z markami komercyjnymi jak i podmiotami ekonomii społecznej – udowadnia, że biznes może być dobry, a to, co społeczne może być również biznesem. Pozostaje aktywna na forum mediów branżowych tworząc m.in. artykuły dla magazynu Marketer+. Bywa, że staje oko w oko nie tylko z wyzwaniami biznesu, ale również ze studentami, realizując od 5 lat jako wykładowca – praktyk zajęcia z obszaru komunikacji interpersonalnej. Absolwentka podyplomowych studiów „Akademia Trenera” Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu; licencjat z zakresu Public Relations, wizerunku firmy i instytucji, projektowania komunikacji – absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu; mgr socjologii – absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku socjologia, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie marketingu internetowego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Profil trenerki na Linkedin.
Katarzyna Drożak – W przeszłości pracowniczka Biura Stowarzyszenia LGD Między Odrą a Bobrem w Zaborze, które w 2017, 2018 i 2019 było lokalnym operatorem FIO w województwie lubuskim (udzielanie mikrodotacji). W roku 2017 w ramach projektu Startuj z FIO (P FIO, 1 priorytet) pełniła funkcję animatorki. W roku 2018 i 2019 pełniła rolę koordynatorki projektu 2-letniego „Startuj z FIO- Nowy początek!”. Posiada doświadczenie dot. realizacji projektów w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013. Brała również udział w przygotowaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. Nadzorowała również pracę departamentu wdrażającego projekty w ramach ww. programu w różnych obszarach w tym dla organizacji pozarządowych. Współpracuje z wieloma lubuskimi organizacjami pozarządowymi, instytucjami szkoleniowymi, uczelniami.
Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 pod tytułem: Lubuskie Centrum Aktywności Kobiet „LCAK” ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.